Domů / Osobní údaje

Osobní údaje

Firma AQUACON prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Veškeré osobní údaje všech našich zákazníků jsou chráněny před jakýmkoli zveřejněním, zcizením či únikem a nejsou poskytovány žádným třetím osobám. Údaje našich klientů jsou použity pouze a výhradně pro doručení objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

Poskytnutím uvedených osobních údajů (jméno, adresa, telefon) souhlasíte s tím, aby údaje, které jste vyplnili, byly využity za účelem nabízení služeb a produktů firmy AQUACON a pro účely dopravy zboží na uvedenou adresu zákazníka.

Tyto údaje ukládáme do databáze, takže při dalším nákupu již nemusíte vyplňovat celý registrační formulář znovu - stačí, když zadáte vaše přístupové jméno a heslo. Tato data považujeme za přísně důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí straně. Výjimkou je pouze kurýrní služba (Česká pošta, PPL nebo DPD), která s každou zásilkou dostává z důvodu doručení zásilky vaši adresu. Vaše data budou kdykoliv na vaši žádost opravena nebo vyřazena z databáze.

V zájmu naší i Vaší bezpečnosti logujeme IP adresu vašeho počítače u objednávek. Na tyto data se vztahují taktéž zásady pro Ochranu osobních údajů.

© Používáme oXyShop