Domů / Domácí filtry / Kuchyňské filtry
DIONELA Mechanická separace mikroorganismů - 1
DIONELA Mechanická separace mikroorganismů - 2
DIONELA Mechanická separace mikroorganismů - 1/2DIONELA Mechanická separace mikroorganismů - 2/2

DIONELA Mechanická separace mikroorganismů

Kód: 0399
DIONELA Mechanická separace mikroorganismů. Dá se kombinovat s Dionelou FAM1, FDN2, FTK3 a FAS4
Dostupnost:
2.058,00 Kč bez DPH
2.490,18 Kč s DPH
Doba dodání: 3 Dny
 
DIONELA Mechanická separace mikroorganismů

Cena shodná pro verzi nad kuchyňskou linku i pod kuchyňskou linku (desku).

Mechanická separace mikroorganismů je novou koncepcí původní dezinfekční koncovky. Svazek mikrovláken je zde zapouzdřen do tělesa, které používáme pro Dionelu a opatřen hlavicemi pro Dionelu. Tvoří tedy samostatný filtr.

Dionela Mechanická separace mikroorganismů je naprosto unikátní výrobek, s jehož používáním není potřeba žádná chlorace studní!

Doplňuje funkce Dionely FAM1, FDN2, FTK3 i FAS4 zařazením jako poslední člen filtrační soupravy a mechanicky (mikrofiltrací) bez přídavku dalších chemikálií zabraňuje pronikání bakterií, spór prvoků a většiny virů. Póry mikrovláken propouštějí rozpuštěné ionty a nesnižují tudíž biogenní hodnotu vody.

Tato vysokokapacitní technologie je účinná nejen na všechny bakterie a plísně, ale i na zadržování prvoků cryptosporidium parvum. Tito prvoci, zapouzdření ve vápenných skořápkách, jsou vůči chloraci imunní a v zažívacím traktu způsobují závažná průjmová onemocnění.

Pozn.: mechanická separace mikroorganismů pochopitelně nemůže zachytit bakterie, které se běžně vyskytují v domácnosti a do filtrované vody se dostanou ze strany výtoku z filtru. Proto je třeba dodržovat základní hygienická pravidla a výtokovou trubičku pokud možno nekontaminovat. Při odběru vzorku vody na mikrobiologický rozbor je nutné navíc výtokovou trubičku dezinfikovat.

 

Rozměry (výška x průměr): 430mm x 100mm

Specifikace
Váha 2 kg
Facebook Komentáře
Doplňky a související
Regenerace filtru Dionela Mechanické separace mikroorganismů Regenerace filtru Dionela Mechanické separace mikroorganismů Kód: 3523
Dostupnost:
Regenerace filtru Dionela Mechanické separace mikroorganismů
1.259,61 Kč s DPH
1.041,00 Kč bez DPH
Detail
S tímto zbožím kupují
Přepínač kanadský - s keramickou kartuší Přepínač kanadský - s keramickou kartuší Kód: 0224
Dostupnost:
Přepínač jednoděrový s keramickou kartuší, design matný chrom. Pro připojení kuchyňských vodních filtrů pod kuchyňskou linku.
2.500,67 Kč s DPH
2.066,67 Kč bez DPH
Detail
Dezinfekční činidlo AQUAWELL EKONOMY Dezinfekční činidlo AQUAWELL EKONOMY Kód: 0099
Dostupnost:
Dezinfekční činidlo pro průběžnou hygienizaci studny AQUAWELL EXTRA. Dvojnásobné množství v EKONOMY balení. CHLORNAN VÁPENATÝ
350,90 Kč s DPH
290,00 Kč bez DPH
Detail
Vodní filtr DIONELA s FDN2 Vodní filtr DIONELA s FDN2 Kód: 0318
Dostupnost:
Vodní filtr DIONELA je unikátní výrobek, "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod, zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje z vody dusičnany, zákal, zápach a chlor. Dále odstraňuje či snižuje obsah řady dalších zdraví škodlivých látek. Anex.
4.680,28 Kč s DPH
3.868,00 Kč bez DPH
Detail
© Používáme oXyShop