Domů / Domácí filtry / Kuchyňské filtry
Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr - 1
Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr - 2
Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr - 3
Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr - 1/3Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr - 2/3Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr - 3/3

Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr

Kód: 0152
Technologie gravitační filtrace prostřednictvím tří vysoce kvalitních keramických filtrů a aditivní filtrace na bázi aktivního uhlí odstraňující organické látky a zlepšující chuť vody. Životnost náplně až 150 000 litrů vody.
Dostupnost:
7.190,08 Kč bez DPH
8.700,00 Kč s DPH
Doba dodání: 1 - 3 Dny
 
Katadyn Drip Ceradyn - vodní filtr

Praktický filtr s dlouhou životností, integrovaný v zásobníku na vodu.

 

Technologie gravitační filtrace prostřednictvím tří vysoce kvalitních keramických filtrů a aditivní filtrace na bázi aktivního uhlí odstraňující organické látky a zlepšující chuť vody. Zásobník o objemu 10 litrů zaručuje dostatečnou mobilitu filtračního systému a současně představuje pohodlné řešení v rekreačních objektech a oblastech bez přístupu k pitné vodě z veřejného vodovodu. Filtrace probíhá samospádem bez nutnosti pumpování.

 

Nízká hmotnost, bezpracný provoz, dostatečný výkon 4 litry/h a životnost až 150 000 litrů přispívají k tomu, že KATADYN Drip je dobrou volbou pro chataře, chalupáře, provozovatele rekreačních objektů a letních táborů.

 

Kromě toho, v rámci podpůrných projektů Mezinárodního červeného kříže a Světové zdravotnické organizace, používají tento filtr také obyvatelé mnoha oblastí světa, ve kterých je stížený nebo nedostatečný přístup k pitné vodě.

 

Technické informace v příloze PDF.

 

Rozměry: 25cm x 45cm
Množství upravené vody: 4 litry / minutu
Životnost filtru: až 150 000 litrů vody (při každodenním použití až 6 měsíců, v závislosti na kvalitě vody)
Technologie: mikrofiltrace (0,2 mikronový hloubkový keramický filtr (omyvatelný)) a sorpční filtrace (filtrační patrona s granulátem aktivního uhlí)
Hodnoty vstupní vody: povrchová voda, podzemní voda
Garantované hodnoty výstupní vody: bezpečná voda (voda určená k pití), pitná voda

Specifikace
Váha 3 kg
Facebook Komentáře
Soubory
Doplňky a související
Katadyn Ceradyn náhradní filtr Katadyn Ceradyn náhradní filtr Kód: 0155
Dostupnost:
Náhradní filtr do výrobku Katadyn Drip Ceradyn. Mikrofiltrační kartuš se umístí do prostoru výrobku a nahradí se za starou. Životnost mikrofiltru a technická informace je vždy uvedena v popisu výrobku.
2.319,99 Kč s DPH
1.917,35 Kč bez DPH
Detail
© Používáme oXyShop