Domů / Filtrační vložky
Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí - 1
Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí - 2
Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí - 3
Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí - 1/3Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí - 2/3Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí - 3/3

Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí

Kód: 477-2503
Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku. Velikost 10" AB.
Dostupnost:
770,00 Kč bez DPH
931,70 Kč s DPH
Doba dodání: 3 Dny
 
Filtrační vložka PENTAIR GAC 10" AB z aktivního granulovaného uhlí

Náhradní vložka pro všechny filtry používající korpus filtru 10“x4,5“ (Waterfilter 11AB, 21AB apod).

Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku PENTEK GAC. Zpravidla se používají pro větší objemy vody. Vložka je určená k odstranění chloru, nepříjemné chuti a zápachu vody. Kapacita vložky a doporučený maximální průtok je větší než u uhlíkových vložek z lisovaného uhlíku.

Tyto filtrační vložky jsou navržené pro zajištění maximálního kontaktu vody s uhlíkem pro co největší adsorpci. Konstrukce této filtrační vložky umožňuje vodě proudit z jednoho konce vložky přes celou vrstvu filtrační hmoty až na její druhý konec. Na konce vložky je zalisovaný speciální postfiltr, který má porozitu 20 mikronů a pomáhá odstraňovat uhlíkový prach a jiné rozpuštěné částice ve filtrované vodě.

Uhlíkové filtry se používají pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachů a chutí, různých škodlivých organických látek, zákalu a barvy z vody. Uhlík je nejlepší přírodní pohlcovač velmi širokého spektra organických a neorganických nečistot.

Tyto filtry jsou také velmi často používané ke zlepšení organoleptických vlastností pro větší systém úpravy vody, který se skládá z několika komponentů, např. po chlorování vody v systémech na odželezňování, ale taky pro vodu, která má nepříjemnou chuť nebo zapáchá.


Váha: 1,5 kg
Maximální pracovní tlak: 8 barů
Postfiltr: 20 mikronů
Typ filtrace: uhlíková
Výška vložky: 10 palců
Průměr vložky: 4,5 palce
Délka: 248 mm
Průměr: 114 mm
Max. teplota vody: 51°C

Specifikace
Váha 1.5 kg
Facebook Komentáře
S tímto zbožím kupují
Filtrační vložka PENTAIR EPM, 10" AB z aktivního lisovaného uhlí Filtrační vložka PENTAIR EPM, 10" AB z aktivního lisovaného uhlí Kód: 473-2403
Dostupnost:
Vložka s kvalitním lisovaným aktivovaným uhlíkem. Velikost 10" AB, BB.
934,12 Kč s DPH
772,00 Kč bez DPH
Detail
© Používáme oXyShop