Domů / Filtrační vložky
Filtrační vložka PENTAIR SWP, 10“, 25mcr, SL

Filtrační vložka PENTAIR SWP, 10“, 25mcr, SL

Kód: 9681-2153
Mechanická filtrační vložka standardní - PENTAIR série SWP, 10“, 25mcr, slim.
Dostupnost:
70,00 Kč bez DPH
84,70 Kč s DPH
Doba dodání: 1 - 3 Dny
 
Filtrační vložka PENTAIR SWP, 10“, 25mcr, SL

Filtrační vložky PENTAIR SWP jsou určené pro mechanické odstranění pevných částic z vody. Tyto částice jsou zachycené ve vrstvě motaných filtračních vložek.

SWP vložky jsou vyrobené ze 100% polypropylenového provázku, který je navinutý na tvrdé plastové jádro. Celá filtrační vložka je odolná vůči bakteriální kontaminaci. Jsou to ideální vložky pro snížení koncentrace pevných částic ve vodě, například písku, bahna, rzi apod.

Filtrační vložky série SWP se využívají pro takzvanou hloubkovou filtraci mechanických nečistot. To znamená, že částice se zachycují po celé hloubce filtračního materiálu ve vložce, nikoliv jen na povrchu. V tomto případě se zvyšuje celková kapacita vložky oproti povrchové filtraci.

Na rozdíl od mechanických vložek série P, mají tyto vložky menší tlakovou ztrátu a vyšší kapacitu (životnost). Proto se doporučují pro aplikace s větším mechanickým znečištěním vstupní vody. Jsou také vhodné pro teplou vodu do teploty až 82 ºC.

Pro všechny filtry se náhradní vložky používají s délkou korpusu 10“ a 20“ velikostí SL. Kvalitní náhrada pro filtry od většiny jiných výrobců.


Materiál:  100% Polypropylen
Šířka: 72 mm
Výška: 256 mm
Průměr: 72 mm
Jemnost filtrace: 25 mikronů
Maximální pracovní tlak: 8 bar
Typ filtrace: mechanická
Výška vložky: 10 palců
Max. teplota vody: 4-82 °C

Specifikace
Váha 0.1 kg
Facebook Komentáře
© Používáme oXyShop