Domů / Selektivní úpravny vody / Úpravny vody s aktivním uhlím
Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25 - 1
Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25 - 2
Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25 - 3
Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25 - 1/3Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25 - 2/3Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25 - 3/3

Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25

Kód: 5502
Automatický filtr s náplní aktivního uhlí, 25l. Nominální průtok: 1,0 m3/hod.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
9.775,00 Kč bez DPH
11.827,75 Kč s DPH
Doba dodání: 3 Dny
 
Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-25

Plně automatický filtr pro centrální (hlavní vstup vody do objektu) úpravu vody s ovládací hlavou - ventilem PENTAIR Autotrol Logix 263/740F. Úpravna vody je vhodná pro domácnosti, restaurace i malé podniky.

Granulované aktivní uhlí v úpravně vody má rozsáhlé použití při úpravě pitné i užitkové vody. Kromě vlastního zachycení mechanických nečistot se u aktivního uhlí uplatňují sorpční a chemisorpční vlastnosti velkého specifického povrchu. To znamená, že dokáže zachycovat i ve vodě rozpuštěné látky, především organického charakteru. Velké využití má pro selektivní odstranění volného chloru a chlorových derivátu především v chlorem dezinfikované vodě. Aktivní uhlí je také jednou z mála možností, jak z vody odstranit ropné látky, organické toxické sloučeniny, průmyslově vyrábené látky typu pesticidů, herbicidů apod. Další jedinečnou vlastností je jeho schopnost zachycovat toxické těžké kovy - rtuť, kadmium a olovo. Filtrace na aktivním uhlí se obvykle zařazuje až za základní filtraci mechanických nečistot.

 

Zařízení je schváleno pro použití na pitnou vodu.

 

 

V případě instalace pro domácnosti je možné uplatnit snížené DPH 15%
 

Nabízíme mimo montáže zařízení také instalatérské práce a materiál (PPR, PVC-U/C) a elektrikářské práce. Samořejmostí je záruční i pozaruční servis zařízení v případě zájmu.


* Maximální průtok - je průtok pro nárazový provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje max po dobu 5 minut. Po 5 minutách provozu se účinnost filtrace velmi pomalu začíná klesat. Nominální průtok - je průtok pro trvalý provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje a je stálá. Prakticky se v malých úpravnách vody nestává, že by i nominální průtok za hodinu byl dosažen - odpovídá celodenní spotřebě.


Výška úpravny vody:  1300 mm
Průměr úpravny vody:  230mm
Rozměr tanku:  9x35"
Množství náplně:  25 litrů (AU GAC 830 - DCN 1000)
Povrch filtrace:  0,041 m2
Připojení vody:  2x 1" vnější
Průtok vody maximální: 1,6 m3/hod *
Nominální průtok:  1 m3/hod *
El. napojení / odběr:  230V, 50Hz / 5W
Provozní tlak vody:  0,3 - 0,6 MPa
Životnost náplně v úpravně vody:  2 až 3 roky (potom se náplň vyměňuje v úpravně vody za novou)

Specifikace
Váha 35 kg
Šířka 0.23 m
Výška 1.3 m
Facebook Komentáře
© Používáme oXyShop