AQUASTERIL EXTREME (Army) dezinfekce vody

Kód: 0026
Neohodnoceno
106 Kč
Na objednávku do 1 dne
Kapesní souprava na dezinfekci vody v outdoor podmínkách, vytvořená na základě požadavků Armády ČR. Schváleno hlavním hygienikem ČR. Na 10 litrů ošetřené vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voda upravená soupravami AQUASTERIL je vhodná pro pití a vaření, přípravu nápojů, mytí potravin, osobní hygienu, omývání ran a další podobná použití při turistice, kempování, výpravách a pobytech na místech bez zdrojů vody známé nebo hygienicky bezpečné kvality.

Soupravy AQUASTERIL jsou určeny pro nouzovou přípravu mikrobiální nezávadné vody v případech, kdy není k dispozici jiný zdroj vody bezpečné kvality. Souprava AQUASTERIL je určená k likvidaci mikroorganismů, včetně bakterií, virů a parazitů ve vodě, dlouhodobé konzervaci vody, dezinfekci vody špatné, nebo neznámé kvality, jako náhrada převařování vody, k zamezení střevních potíží způsobených použitím závadné vody.

 

Úprava vody systémem AQUASTERIL nemění chemické a vjemové vlastnosti vody a je proto výhodné vybrat k úpravě vizuálně co nejčistší vodu z dostupných zdrojů.

 

 

AQUASTERIL je schválený rozhodnutím Hlavního hygienika české republiky č. HEM-3244-26.5.00/23277.

 

Souprava AQUASTERIL EXTEME se skládá z několika dvojic sáčků obsahujících dezinfekční činidlo A a dechlorační činidlo B umístěných v malé krabičce.


Rozměry: cca 125mm x 80mm x 20mm
Množství upravené vody: 5 x 2 litry = 10 litrů
Technologie: dezinfekce (a následná dechlorace)
Hodnoty vstupní vody: povrchová voda, podzemní voda
Garantované hodnoty výstupní vody: bezpečná voda (voda určená k pití)

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní filtry
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: