Domů / Mechanická a písková filtrace

Mechanická a písková filtrace

Domácí a průmyslové potrubní filtry a pískové filtry pro filtraci mechanický nečistot, koloidních látek a snížení zákalu.Pískové filtry - centrální filtrace a vysokokapacitní filtrace s automatickým propíráním filtrů. Určeno pro velmi znečištěné vody, v případech vysokých zákalů či organických látek se dá doplnit i o dávkování koagulantu ( viz dávkovací čerpadlo ).
 

Potrubní filtry CINTROPUR - profesionální, převážně průmyslové, řešení potrubní mechanické filtrace s unikátním výměnným systémem návlekových vložek. Drobným úpravami se dá filtr změnit v plonohodnotný selektivní filtr s výměnnou hmotou (katex, zeolit, anex, sorbent, atd..).
 

Potrubní filtr 5", 10" a 20" - potrubní filtry určené pro filtraci mechanických nečistot ve vodě. Pro průměry vložek cca 6 cm (slim), délka vložek (a filtru samotného) 5" , 10" a nejdelšího zástupce - 20". Různé filtrační vložky dle materiálu, hustoty, plochy a mikronáže, ale také náplně - aktivní uhlí, změkčovací náplň, oddusičnanovací náplň, atd.
 

Potrubní filtr BIG - vysokokapacitní filtry v délkách 10" a 20" ale s průměrem vložek 10,5 cm až 11,5 cm. Určeno pro velmi znečištěné vody, kde není možnost realizace pískového filtru. Různé filtrační vložky dle materiálu, hustoty, plochy a mikronáže. Také s variantami náplně aktivního uhlí.

 


Vyberte podkategorie Mechanická a písková filtrace :
Vyberte parametry zboží
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
© Používáme oXyShop