AQUASTERIL TRAMP dezinfekce vody

Kód: 0027
Neohodnoceno
399 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Kapesní souprava na dezinfekci vody v outdoor podmínkách. Souprava na dezinfekci vody v lahvích. Schváleno hlavním hygienikem ČR. Na 300 litrů upravené vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voda upravená soupravami AQUASTERIL je vhodná pro pití a vaření, přípravu nápojů, mytí potravin, osobní hygienu, omývání ran a další podobná použití při turistice, kempování, výpravách a pobytech na místech bez zdrojů vody známé nebo hygienicky bezpečné kvality.

Soupravy AQUASTERIL jsou určeny pro nouzovou přípravu mikrobiální nezávadné vody v případech, kdy není k dispozici jiný zdroj vody bezpečné kvality. Souprava AQUASTERIL je určená k likvidaci mikroorganismů, včetně bakterií, virů a parazitů ve vodě, dlouhodobé konzervaci vody, dezinfekci vody špatné, nebo neznámé kvality, jako náhrada převařování vody, k zamezení střevních potíží způsobených použitím závadné vody.

 

Úprava vody systémem AQUASTERIL nemění chemické a vjemové vlastnosti vody a je proto výhodné vybrat k úpravě vizuálně co nejčistší vodu z dostupných zdrojů.

 

AQUASTERIL je schválený rozhodnutím Hlavního hygienika české republiky č. HEM-3244-26.5.00/23277.

 

Souprava AQUASTERIL sestává z dezinfekčního činidla A a dechloračního činidla B. Pokud je k upravované vodě přidáno pouze činidlo A, pak je voda chráněná před sekundární mikrobiální kontaminací - v případě že je takto upravená voda uzavřená v nádobě, je možné ji uchovávat po dobu cca 6 měsíců bez nebezpečí zkažení vody. Po aplikaci dechloračního činidla B, je doporučené spotřebování do 2 dní. Životnost soupravy je 5 let.

 

120 dávek na 2,5 litru upravené vody každé.

 

Při expedici zákazníkovi se ochranná krabice pro dvě nádobky s činidli nepřelepuje, pokud si přejete ji přelepit, uveďte tento požadavek do objednávky.

 

Rozměry: 90mm x 45mm x 80mm
Množství upravené vody: 120 x 2,5 litry = 300 litrů
Technologie: dezinfekce (a následná dechlorace)
Hodnoty vstupní vody: povrchová voda, podzemní voda
Garantované hodnoty výstupní vody: bezpečná voda (voda určená k pití)

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní filtry
Hmotnost: 0.115 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: