Čistírna odpadních vod BC4 EXCLUSIVE one box

Kód: 2315
Neohodnoceno
124 025 Kč
Na objednávku do 60 dnů
Domovní čistírna odpadních vod BC4 EXCLUSIVE od firmy Envi-Pur je určena pro likvidaci odpadních vod z nejmenších individuálních zdrojů znečištění tj. rodinných domů, penzionů apod. Pro 2 až 5 obyvatel. Kompletní set pro PZV dle NV 57/2016.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží nelze převzít osobně na skladě - využít lze pouze vybranou přepravu.

DPH uvedeno 21%, při realizaci domovních ČOV možno uplatnit 15%!

Vyšší modely DČOV dle EO na dotaz.

Společnost ENVI-PUR, s.r.o., zastoupená firmou AQUACON, vyrábí, prodává a instaluje malé domovní čistírny odpadních vod, do jejichž vývoje vložila své bezmála 20leté zkušenosti. Během uplynulých let společnost prodala po celém světě více než 14 000 domovních čistíren odpadních vod Bio Cleaner® (BC).

Čistírny Bio Cleaner® jsou určeny pro likvidaci odpadních vod z nejmenších individuálních zdrojů znečištění, tj. rodinných domů, penzionů apod. Nahrazují překonané samonosné plastové septiky a betonové jímky jak po stránce účinnosti, tak po stránce nákladové. Domácí čističky odpadních vod BC 4 - 12 jsou v souladu s požadavky moderního bydlení - umožňují čištění odpadních vod z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní, automatických praček nebo myček nádobí. Přitom náklady na vyčištění odpadní vody jsou velice nízké.


Přednosti a výhody ČOV BC 4 - 12
 

První výhodou je prvotřídní jakost a kvalita čističky odpadních vod pro domácnost. Vyrábíme čistírny pouze z prvoplastu - nepoužíváme recyklovaný plast. Používáme pouze kvalitní certifikované plasty od firmy Röchling, které zaručují normou požadované mechanické vlastnosti plastové nádrže. Mechanické vlastnosti nádrže na vodu jsou osvědčeny statickým výpočtem, stěny PP 8mm.

  •     Biologická čistírna odpadních vod BioCleaner zajišťuje správnou funkci i při výpadku dodávky elektrické energie.
  •     Domácí čistička vod nevyžaduje žádné dodatečné zateplování pro zimní provoz.
  •     Stávající žumpy a septiky i jímky lze přestavět na domácí ČOV osazením technologické vestavby.
  •     Plastová samonosná konstrukce nevyžaduje nákladnou stavební přípravu.
  •     Domovní čističky odpadních vod je možné umístit do terénu jako zapuštěnou nebo polozapuštěnou, možno instalovat nad úroveň terénu (neplatí pro model BASIC).

​Není třeba žádné další mechanické kalové čerpadlo pro fungování této domácí čističky. Běžný provoz čističky vody a interní přečerpávání zajišťují hydropneumatická čerpadla, a tím je odstraněn zdroj možných provozních poruch.

U varianty Exclusive je možné jednoduše a za provozu měnit aerátory DČOV. Ovládání řídící jednotkou s inteligentním systémem řízení všech chodů, včetně odkalení flotátu. Obsahuje GSM modul.

Dodání ČOV obsahuje: plášť z 8mm PP - celková výška 2,05m, technologická vestavba, terciální filtr na výstupu vody z ČOV, membránové dmychadlo, řídící jednotka Exclusive s GSM modulem, srážení fosforu, víko imitace kámen + zamykání víka.

K ČOV Exclusive je možné dodat - UV lampu pro dezinfekci výstupní vody, betonový plášť nebo kontinuální pH/kyslíkovou sondu. Rádi Vám zpracujeme nabídku na požádání.

Varianta ČOV BC4 s UV filtrem je o 26 715 Kč bez DPH dražší.


Počet připojených osob:  2 - 5 EO
Množství odpadních vod za den (Q24):  0,6 m³/den
Příkon při zatížení:  76(64) W
Max. energetická náročnost:  1,2 kWh/den
Hmotnost: 200 Kg
Rozměry (průměr x výška):  1400 x 2050 mm
Tloušťka materiálu pláště:  PP 8mm
Technologie provozu aerace a MaR:  Řídící jednotka EXCLUSIVE s programovatelnými režimy chodu, GSM modul
Zatížení ČOV v BSK5:  240 g/den

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistírny odpadních vod
Hmotnost: 200 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: