Čistírna odpadních vod BC6 OPTIMA

Kód: 2303
Neohodnoceno
61 250 Kč
Na objednávku do 60 dnů
Domovní čistírna odpadních vod BC6 OPTIMA od firmy Envi-Pur je určena pro likvidaci odpadních vod z nejmenších individuálních zdrojů znečištění tj. rodinných domů, penzionů apod. Pro 5 až 8 obyvatel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží nelze převzít osobně na skladě - využít lze pouze vybranou přepravu.

DPH uvedeno 21%, při realizaci domovních ČOV možno uplatnit 15%!

Společnost ENVI-PUR, s.r.o., zastoupená firmou AQUACON, vyrábí, prodává a instaluje malé domovní čistírny odpadních vod, do jejichž vývoje vložila své bezmála 20leté zkušenosti. Během uplynulých let společnost prodala po celém světě více než 14 000 domovních čistíren odpadních vod Bio Cleaner® (BC).

Čistírny Bio Cleaner® jsou určeny pro likvidaci odpadních vod z nejmenších individuálních zdrojů znečištění, tj. rodinných domů, penzionů apod. Nahrazují překonané samonosné plastové septiky a betonové jímky jak po stránce účinnosti, tak po stránce nákladové. Domácí čističky odpadních vod BC 4 - 12 jsou v souladu s požadavky moderního bydlení - umožňují čištění odpadních vod z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní, automatických praček nebo myček nádobí. Přitom náklady na vyčištění odpadní vody jsou velice nízké.


Přednosti a výhody ČOV BC 4 - 12
 

První výhodou je prvotřídní jakost a kvalita čističky odpadních vod pro domácnost. Vyrábíme čistírny pouze z prvoplastu - nepoužíváme recyklovaný plast. Používáme pouze kvalitní certifikované plasty od firmy Röchling, které zaručují normou požadované mechanické vlastnosti plastové nádrže. Mechanické vlastnosti nádrže na vodu jsou osvědčeny statickým výpočtem, síla stěny nádrže dosahuje 8 mm (neplatí pro model BASIC - 6mm).

  •     Biologická čistírna odpadních vod BioCleaner zajišťuje správnou funkci i při výpadku dodávky elektrické energie.
  •     Domácí čistička vod nevyžaduje žádné dodatečné zateplování pro zimní provoz.
  •     Stávající žumpy a septiky i jímky lze přestavět na domácí ČOV osazením technologické vestavby.
  •     Plastová samonosná konstrukce nevyžaduje nákladnou stavební přípravu.
  •     Domovní čističky odpadních vod je možné umístit do terénu jako zapuštěnou nebo polozapuštěnou, možno instalovat nad úroveň terénu (neplatí pro model BASIC).

​Není třeba žádné další mechanické kalové čerpadlo pro fungování této domácí čističky. Běžný provoz čističky vody a interní přečerpávání zajišťují hydropneumatická čerpadla, a tím je odstraněn zdroj možných provozních poruch.

Domácí čistička vody, řadící se mezi ekologické plastové výrobky, je naprogramována na přednastavený režim chodu. To znamená, že zapínání a vypínání dmychadla je ovládáno spínacími hodinami, do kterých je zapojena sítová šňůra dmychadla. Na hodinách je nastavitelná libovolná doba chodu a doba přerušení. Tato varianta umožňuje nastavení jednoho intervalu provzdušnění. Model Comfort disponuje až 10 režimy chodu domovní čistírny.

Součástí ČOV je : PP plášť, technologická vestavba, membránové dmychadlo a Spínací hodiny, časový spínač nebo elektroskříň.
 


Počet připojených osob:  5 - 8 EO
Množství odpadních vod za den (Q24):  0,9 m³/den
Příkon při zatížení:  144 W
Max. energetická náročnost:  2 kWh/den
Hmotnost:  165Kg
Rozměry (průměr x výška):  1600 x 2050 mm
Tloušťka materiálu pláště PP:  8 mm (samonosná nádrž)
Technologie provozu aerace a MaR:  Digitální řídící jednotka OPTIMA s 10 režimy chodu
Zatížení ČOV v BSK5:  480 g/den

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistírny odpadních vod
Hmotnost: 165 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: