Demineralizační stanice DS1035

Kód: 9200
Neohodnoceno
135 138 Kč
Na dotaz
Automatická demistanice pro demineralizaci vody, průtok 500l/hod až 700l/hod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatické demistanice určené pro demineralizaci vody pomocí katexu a anexu. Regenerace automatická pomocí NaOH a HCl, odpadní vody nutné svést do neutralizace (neutralizační nádrž jsme schopní v případě poptávky navrhnout). Na rozdíl od mixbedů není zapotřebí časté výměny náplně, což je provozně a finančně výhodné.

Zařízení je určeno k odstranění všech rozpuštěných minerálních látek z vody. Demineralizace se provádí na iontoměničových pryskyřicích, kdy na katexové pryskyřici dochází k výměně kationtů (Na+, K+, Ca2+, Mg2+, apod.) za ionty H+ a na anexové pryskyřici k výměně aniontů (Cl-, SO4 2- , NO3- apod.) za ionty OH-.

Upravená voda je prostá většiny minerálních iontů. Zařízení sestává ze dvou kompozitních kolon naplněných ionexovými pryskyřicemi, automatických ventilových hlav SIATA 132D, řídící programovatelné jednotky AQUAIONIC s digitálním ukazatelem výstupní vodivosti demi-vody, zásobníků na regenerační chemikálie a příslušenství. Výstupní potrubí je potom vhodné osadit elektronickým ventilem pro uzavřená výstupu při regeneraci kolon.

Účinnost i pod 10 µS/cm dle modelu
 Objem ionexové náplně:  2 x 28 litrů (katex a anex)
Průtok vody:  500 - 700 l/h
Rozměry zařízení:  1200 mm x 1000 mm x 1200 mm
Demineralizační kapacita:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Selektivní úpravny vody
Hmotnost: 150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: