DIONELA Mechanická separace mikroorganismů

Kód: 0399
Neohodnoceno
2 490 Kč
Na objednávku do 3 dnů
DIONELA Mechanická separace mikroorganismů. Dá se kombinovat s Dionelou FAM1, FDN2, FTK3 a FAS4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cena shodná pro verzi nad kuchyňskou linku i pod kuchyňskou linku (desku).

Mechanická separace mikroorganismů je novou koncepcí původní dezinfekční koncovky. Svazek mikrovláken je zde zapouzdřen do tělesa, které používáme pro Dionelu a opatřen hlavicemi pro Dionelu. Tvoří tedy samostatný filtr.

Dionela Mechanická separace mikroorganismů je naprosto unikátní výrobek, s jehož používáním není potřeba žádná chlorace studní!

Doplňuje funkce Dionely FAM1, FDN2, FTK3 i FAS4 zařazením jako poslední člen filtrační soupravy a mechanicky (mikrofiltrací) bez přídavku dalších chemikálií zabraňuje pronikání bakterií, spór prvoků a většiny virů. Póry mikrovláken propouštějí rozpuštěné ionty a nesnižují tudíž biogenní hodnotu vody.

Tato vysokokapacitní technologie je účinná nejen na všechny bakterie a plísně, ale i na zadržování prvoků cryptosporidium parvum. Tito prvoci, zapouzdření ve vápenných skořápkách, jsou vůči chloraci imunní a v zažívacím traktu způsobují závažná průjmová onemocnění.

Pozn.: mechanická separace mikroorganismů pochopitelně nemůže zachytit bakterie, které se běžně vyskytují v domácnosti a do filtrované vody se dostanou ze strany výtoku z filtru. Proto je třeba dodržovat základní hygienická pravidla a výtokovou trubičku pokud možno nekontaminovat. Při odběru vzorku vody na mikrobiologický rozbor je nutné navíc výtokovou trubičku dezinfikovat.

 

Rozměry (výška x průměr): 430mm x 100mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí filtry
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: