Filtr na dusičnany AQUACON N75-A

Kód: 1404
Neohodnoceno
42 955 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Automatické oddusičnanování vody AQUACON N75-A s inteligentní řídící hlavou Autotrol Logix 255/760 (objemové a časové řízení s možností nastavení zpožděné regenerace v čase) a objemem ionexové náplně 75l. Pro průtok vody 2 až 3 m3/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně automatické, objemově i časově řízené, oddusičnanovací zařízení s moderním elektronickým řídícím ventilem GE Autotrol Logix 255/760 (USA). Oproti modelům z řady F (Fleck) a R (RX) vyniká výbornou kvalitou, není možné přesně programovat časy jednotlivých fází praní a regenerace. Možnost nastavení zpožděné regenerace v čase (nepere a neregeneruje pouze dle objemu, ale zohledňuje i čas v kolik se praní spustí). Dodávka zahrnuje kompletní funkční celek připravený k instalaci. Pro odstranění dusičnanů z vody. Automatický ionexový filtr je zařízení s garancí stálé kvality upravené vody bez nutnosti výměny filtrační hmoty, která je automaticky regenerována. Zařízení splňuje podmínky max. komfortu provozu. Plně atestováno pro pitné vody. Voda po úpravě zůstává pitná.

Při úpravě vody pomocí filtrů s náplní anexu pracujícím v Cl-  cyklu se z vody odstraňují anionty dusičnanů. Anex se regeneruje chloridem sodným NaCl, tedy solí. Do odpadu odchází při regeneraci chloridy a dusičnany. Pro regeneraci je nutné používat výhradně čistou tabletovou sůl určenou k regeneraci úpraven vod. Regenerace probíhá automaticky, bez nutnosti přítomnosti člověka. Je třeba však kontrolovat obsah soli v regeneračním zásobníku (solné trubce).

Části úpravny vody, které přichází do styku s pitnou vodou jsou v zemích EU certifikovány, pro provoz v ČR je provedena samostatná certifikace v ČR pro použití na pitné účely v plném rozsahu dle vyhlášky MZ č.409/2001 Sb.. Pro úpravu vody se výhradně používá katex, který je pro pitné účely také v ČR certifikován. Upozorňujeme, že po úpravě vody je voda i nadále pitná, hygienicky nezávadná, voda není po úpravě  destilovaná.

K oddusičnanovacímu zařízení doporučujeme objednat navíc odbornou instalaci, zapojení, zprovoznění a zaškolení našimi odborníky, je možné sjednat montáž včetně instalatérských prací a materiálu. Samozřejmostí při předání je český návod, v případě montáže odborné zaškolení obsluhy a nastavení parametrů provozu.. Na základě individuálního dynamického tlaku vody u zákazníka nastavíme cykly regenerace tak, aby byl provoz na tabletovanou sůl co nejšetrnější.

Fotografie jsou ilustrativní.

Individuální návrh zdarma, v nabídce máme úpravny vody až do 1000l náplně.

Při instalaci v domácnostech je možné uplatnit DPH ve výši 15%.


Rozměry (výška x šířka x hloubka) : 1570mm x 520mm x 380mm
Objem náplně : 75 litrů
Výška napojení vody / odpadu : 1500mm / 1500mm
Napojení vody / odpadu : 2 x 1“ vnější / hadicový trn 3/4"
Velikost solankové nádrže : 100l
Elektrické připojení : zásuvka 230V, 50Hz
Příkon : 5W
Provozní tlak vody : 0,3 - 0,8 MPa
Výkon zařízení (max. průtok) : 3000 l/h
Životnost náplně v úpravně vody : přibližně 10 let
Technologie (typ náplně) : Ionexová technologie (anex)

Doplňkové parametry

Kategorie: Selektivní úpravny vody
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: