Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-200

Kód: 5511
Neohodnoceno
55 758 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Filtr s aktivním uhlí AQUACON C-200. Nominální průtok: 5,3 m3/hod. Náplň 200. Hlava MAGNUM. 1,5"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně automatický poloprůmyslový filtr pro centrální (hlavní vstup vody do objektu) úpravu vody s ovládací hlavou - ventilem GE Autotrol MAGNUM LOGIX 742F. Úpravna vody je vhodná pro domácnosti, restaurace i malé podniky.

 

Granulované aktivní uhlí v úpravně vody má rozsáhlé použití při úpravě pitné i užitkové vody. Kromě vlastního zachycení mechanických nečistot se u aktivního uhlí uplatňují sorpční a chemisorpční vlastnosti velkého specifického povrchu. To znamená, že dokáže zachycovat i ve vodě rozpuštěné látky, především organického charakteru. Velké využití má pro selektivní odstranění volného chloru a chlorových derivátu především v chlorem dezinfikované vodě. Aktivní uhlí je také jednou z mála možností, jak z vody odstranit ropné látky, organické toxické sloučeniny, průmyslově vyrábené látky typu pesticidů, herbicidů apod. Další jedinečnou vlastností je jeho schopnost zachycovat toxické těžké kovy - rtuť, kadmium a olovo. Filtrace na aktivním uhlí se obvykle zařazuje až za základní filtraci mechanických nečistot.

 

Zařízení je schváleno pro použití na pitnou vodu.
 

Nabízíme mimo montáže zařízení také instalatérské práce a materiál (PPR, PVC-U/C) a elektrikářské práce. Samořejmostí je záruční i pozaruční servis zařízení v případě zájmu.


* Maximální průtok - je průtok pro nárazový provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje max po dobu 5 minut. Po 5 minutách provozu se účinnost filtrace velmi pomalu začíná klesat. Nominální průtok - je průtok pro trvalý provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje a je stálá. Prakticky se v malých úpravnách vody nestává, že by i nominální průtok za hodinu byl dosažen - odpovídá celodenní spotřebě.


Výška úpravny vody:  1905 mm
Průměr úpravny vody:  552 mm
Rozměr tanku:  21x60"
Množství náplně:  200 litrů
Povrch filtrace:  0,223 m2
Připojení vody:  2x 1,5" vnější
Průtok vody maximální: 8,4 m3/hod *
Nominální průtok:  5,3 m3/hod *
El. napojení / odběr:  230V, 50Hz / 5W
Provozní tlak vody:  0,35 - 0,6 MPa
Životnost náplně v úpravně vody:  2 až 3 roky (potom se náplň vyměňuje v úpravně vody za novou)

Doplňkové parametry

Kategorie: Selektivní úpravny vody
Hmotnost: 150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: