Filtrační vložka PENTAIR CC 10" SL z aktivního granulovaného uhlí

Kód: 9645-2620
Neohodnoceno
380 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku z kokosové skořápky. Velikost 10" SL.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační vložky PENTAIR CC naplněné granulovaným aktivovaným uhlíkem z kokosové skořápky jsou ideálním řešením pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachu a chutí z vody. Kapacita na odstranění chloru a schopnost vyrovnávat chuť vody a odstraňovat nepříjemné zápachy je u těchto vložek několikanásobně větší než u klasických vložek s granulovaným uhlíkem.

Některé mikroskopické póry u granulovaného uhlíku z kokosu jsou menší než 0,004 mikronu, v porovnání se standardním granulovaným uhlíkem, který má póry větší než 0,004 mikronu. Proto kokosový uhlík je schopen zachytit a nepustit dále menší částice než klasický granulát.

Konstrukce této filtrační vložky umožňuje vodě proudit z jednoho konce vložky přes celou vrstvu filtrační hmoty až na její druhý konec. Na konci vložky je zalisován speciální postfiltr, který má porozitu 20 mikronů a pomáhá odstraňovat uhlíkový prach a jiné rozpuštěné částice ve filtrované vodě.

Filtrační vložky PENTAIR CC jsou ideálním řešením pro filtraci pitné vody, nebo pro předfiltrace a postfiltrace Reverzních osmóz.

Tato vložka existuje pouze v této velikosti 10“ SL (2,5x10“).


Váha: 0,4 kg
Maximální pracovní tlak: 8 barů
Postfiltr: 20 mikronů
Typ filtrace: uhlíková
Výška vložky: 10 palců
Průměr vložky: 2,5 palce
Délka: 248 mm
Průměr: 73 mm
Max. teplota vody: 51°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační vložky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: