Filtrační vložka PENTAIR DGD5005, 10", 50+5mcr, AB

Kód: 9630-2131
Neohodnoceno
305 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Mechanická polypropylenová vložka. Jemnost filtrace 5 mcr. Pro 10" filtry typu AB, BB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vložka se skládá z předfiltrační vnější vrstvy 50 mikronů a vnitřní vrstvy 5 mikronů.

Filtrační vložky PENTAIR série DGD jsou určeny pro větší korpusy filtru – AQUA Big a pro Big Blue a podobné. Vložky jsou navržené pro dokonalé filtrační schopnosti a neovlivňují ani barvu ani zápach vody. Konstrukce ze 100 % polypropylenu zaručuje vynikající chemickou odolnost a není náchylná k bakteriální kontaminaci.

Mechanické filtrační vložky DGD, jako vložky P, mají nejširší použití v celé oblasti filtrace. Tyto vložky odstraňují mechanické nečistoty z vody: písek, hlínu, jíl, vlasy a jiné nerozpuštěné částice. Mechanické filtry slouží k předfiltraci vody a instalují se jako „první” stupeň filtračního systému.

Pokročilá konstrukce vložek PENTAIR DGD obsahuje dvě vrstvy z filtračního materiálu. Hustota vláken se snižuje od vnější vrstvy k vnitřní. Například filtrační vložka DGD 2501 má vnější vrstvu s mikronáží 25 mcr a vnitřní vrstvu – 1 mikron. Vnější vrstva se používá k předfiltraci vnitřní vrstvy a tím pádem kapacita těchto filtračních vložek je až trojnásobná v porovnání se standardními vložkami.

Větší průměr vložky snižuje tlakovou ztrátu a umožňuje provoz vložek při vyšších rychlostech. Efektivní filtrační hloubka je zvýšená o 233 %. Takto zvýšená hloubka poskytuje skoro maximální účinnost filtrace a o hodně vyšší kapacitu (životnost) filtračních vložek.


Váha: 0,4 kg
Jemnost filtrace: 5 mikronů
Maximální pracovní tlak: 8 barů
Typ filtrace: mechanická
Výška vložky: 10 palců
Průměr vložky: 4,5 palce
Délka: 248 mm
Průměr: 120 mm
Max. teplota vody: 63°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační vložky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: