Filtrační vložka PENTAIR EPM, 20" SL z aktivního lisovaného uhlí

Kód: 472-2402
Neohodnoceno
599 Kč
Momentálně nedostupné
Vložka s kvalitním lisovaným aktivovaným uhlíkem. Velikost 20" SL.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní vložka pro všechny filtry používající korpus filtru 20“x2,5“ (Waterfilter 12SL, 22SL apod).

Vložky s kvalitním lisovaným aktivovaným uhlíkem. Tyto vložky jsou doporučené pro široké používání v RD, bytech, na městskou nebo na studniční vodu. Jsou ideálním řešením z pohledu poměru kvalita/cena. Tyto vložky se taky mohou používat v systémech RO.

Uhlíkové filtry se používají pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachů a chutí, různých škodlivých organických látek, zákalu a barvy z vody. Uhlík je nejlepší přírodní pohlcovač velmi širokého spektra organických a neorganických nečistot.

Doporučujeme používat uhlíkové filtry pro téměř každý filtrační systém vody. Vzhledem ke své velmi příznivé ceně a nejširšího spektra filtrovaných nečistot, je uhlíkový filtr jeden z nejúčinnějších filtrů na trhu.

Tyto filtry jsou také velmi často používané ke zlepšení organoleptických vlastností vody pro větší systém úpravy vody, který se skládá z několika komponentů, např. po chlorování vody v systémech na odželezňování, ale taky pro vodu, která má nepříjemnou chuť nebo zapáchá.

Na rozdíl od standardních lisovaných filtračních vložek CTO, filtrační vložky PENTEK EPM mají speciální patentovanou vrstvu Endurawrap®, která chrání uhlí proti předčasnému ucpání, aby celková kapacita uhlíku byla využita pro filtraci.

* staré označení těchto vložek CTO.


Váha: 1 kg
Maximální pracovní tlak: 8 barů
Předfiltr: 10 mikronů
Postfiltr: 10 mikronů
Typ filtrace: uhlíková
Výška vložky: 20 palců
Průměr vložky: 2,5 palce
Délka: 505 mm
Průměr: 72 mm
Max. teplota vody: 82°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační vložky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: