Filtrační vložka PENTAIR NCP, 20" SL

Kód: 9638-2451
Neohodnoceno
801 Kč
Momentálně nedostupné
Kombinována (mechanická + uhlíková) vložka z polyesteru, která je impregnována aktivovaným uhlíkem. Velikost 20" SL.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série PENTEK NCP je unikátní série impregnovaných filtračních vložek. Tyto vložky jsou vyrobené z polyesteru, který je impregnován aktivovaným uhlíkem. PENTEK NCP jsou víceúčelové filtrační vložky, protože kombinují v jedné patroně jak mechanickou vložku, tak i uhlíkovou.

Kvůli použití syntetických materiálů (namísto filtračního papíru), jsou tyto vložky odolné vůči bakteriologickému znečištění.

Jsou určené pro odstranění mechanických částic z vody (do 10 mikronů) zároveň nepříjemných zápachů, chutí, také barvy a zákalů. Konstrukce filtrační vložky je lístková (jako u série PENTEK R), tyto záhyby poskytují další povrchovou plochu pro akumulaci mechanických nečistot. Tím pádem kapacita a životnost filtrační vložky se několikanásobně zvětšuje v porovnání se standardními mechanickými vložkami.

Filtrační vložky PENTEK NCP jsou určené pro styk s pitnou vodou v domácnostech, ale také i v průmyslu a pro komerční využití.

Díky schopnosti odstraňovat nejenom mechanické nečistoty, ale i zákal a barvu, doporučujeme pro použití v uzavřených okruzích, například pro chlazení, nebo jako vstupní předfiltrace pro systémy Reverzní osmózy, nanofiltrace a ultrailtrace.


Váha: 0,4 kg
Jemnost filtrace: 20 mikron
Maximální pracovní tlak: 8 barů
Typ filtrace: mechanická a uhlíková
Výška vložky: 20 palců
Průměr vložky: 2,5 palce
Délka: 508 mm
Průměr: 67 mm
Max. teplota vody: 51°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační vložky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: