Filtrační vložka PENTAIR P1, 10", 1mcr, SL

Kód: 9624-2101
Neohodnoceno
75 Kč
Momentálně nedostupné
Mechanická polypropylenová vložka. Jemnost filtrace 1 mcr. Pro 10" filtry typu SL.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační vložky PENTAIR série P jsou vyrobené z 100 % polypropylenu a jsou odolné vůči bakteriologické kontaminaci.

Mechanické filtrační vložky PENTAIR P odstraňují mechanické nečistoty z vody: písek, hlínu, jíl, vlasy a jiné nerozpuštěné částice. Mechanické filtry slouží k předfiltraci vody a instalují se jako „první” stupeň filtračního systému.

Filtrační vložky série P se využívají pro takzvanou hloubkovou filtraci mechanických nečistot. To znamená, že částice se zachycují po celé hloubce filtračního materiálu ve vložce nikoliv na povrchu. V tomto případě se zvyšuje celková kapacita vložky oproti povrchové filtraci.

Na rozdíl od standardních polypropylenových vložek, mají tyto vložky MELT-BLOWN vnitřní strukturu. Hustota vláken se zvyšuje od povrchu vložky k jejímu středu. Je tak zajištěna postupná filtrace od největších po nejmenší částice, což zlepšuje kvalitu procesu úpravy vody a samotná vložka má delší životnost v porovnání s těmi, které mají stejnorodou strukturu.

Účinnost těchto vložek dosahuje až 95 %. Toto znamená, že například 5 mikronová filtrační vložka zachytí až 95 % částic o průměru nejméně 5 mikronů.

Pro všechny filtry se náhradní vložky používají s délkou korpusu 10“, 20“, 30“ a 40“ a velikostí SL (Osmosis 6 a 7, Osmosis PRO, Waterfilter 12SL, 22SL aj.).
Kvalitní  náhrada pro filtry od většiny jiných výrobců.


Váha:  0,2 kg
Jemnost filtrace: 1 mikron
Maximální pracovní tlak: 8 bar
Typ filtrace: mechanická
Výška vložky: 10 palců
Průměr vložky: 2,5 palců
Délka: 248 mm
Průměr: 60 mm
Max. teplota vody: 63 ºC

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační vložky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: