Filtrační vložka PENTAIR SWP, 10“, 1mcr, SL

Kód: 9684-2150
Neohodnoceno
93 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Mechanická filtrační vložka standardní - PENTAIR série SWP, 10“, 1mcr, slim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační vložky PENTAIR SWP jsou určené pro mechanické odstranění pevných částic z vody. Tyto částice jsou zachycené ve vrstvě motaných filtračních vložek.

SWP vložky jsou vyrobené ze 100% polypropylenového provázku, který je navinutý na tvrdé plastové jádro. Celá filtrační vložka je odolná vůči bakteriální kontaminaci. Jsou to ideální vložky pro snížení koncentrace pevných částic ve vodě, například písku, bahna, rzi apod.

Filtrační vložky série SWP se využívají pro takzvanou hloubkovou filtraci mechanických nečistot. To znamená, že částice se zachycují po celé hloubce filtračního materiálu ve vložce, nikoliv jen na povrchu. V tomto případě se zvyšuje celková kapacita vložky oproti povrchové filtraci.

Na rozdíl od mechanických vložek série P, mají tyto vložky menší tlakovou ztrátu a vyšší kapacitu (životnost). Proto se doporučují pro aplikace s větším mechanickým znečištěním vstupní vody. Jsou také vhodné pro teplou vodu do teploty až 82 ºC.

Pro všechny filtry se náhradní vložky používají s délkou korpusu 10“ a 20“ velikostí SL. Kvalitní náhrada pro filtry od většiny jiných výrobců.


Materiál:  100% Polypropylen
Šířka: 72 mm
Výška: 256 mm
Průměr: 72 mm
Jemnost filtrace: 10 mikronů
Maximální pracovní tlak: 8 bar
Typ filtrace: mechanická
Výška vložky: 10 palců
Max. teplota vody: 4-82 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační vložky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: