Filtrační vložka proplachovací AQUA AC-HT, 5/4"-2"

Kód: 9641-2304
Neohodnoceno
1 416 Kč
Momentálně nedostupné
Proplachovací nerezová mechanická vložka. Jemnost filtrace 80 mcr. Pro 10" filtry typu SL s připojením 5/4" až 2".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní proplachovací vložka pro všechny filtry používající korpus standardního typu 10"x2,5" (např. AQUA AP-HT, Waterfilter 10SL anebo obdobné), s připojením 5/4" a 2".

Vložky AC-HT mají nerezové provedení, a jsou určeny pro extrémní podmínky. Vysoký provozní tlak (až do 12 bar), a teplou vodu (až do 80°C). Jsou vyrobené kompletně z nerezu (filtrační část a víčka).

Tyto vložky se většinou používají v potravinářství, v systémech filtrace oleje a barev a také pro teplou vodu. Nerezová síť je přivařená k víčkům, není použitá žádná pryskyřice nebo žádný jiný syntetický materiál.

Mechanické filtrační vložky AC-HT se většinou používají ve vstupních vodních filtrech, které se montují úplně na začátku filtračního systému. Tyto vložky odstraňují mechanické nečistoty z vody do 80 mikronu: kamínky, písek, hlína, jíl, vlasy a jiné nerozpuštěné částice. Tyto vložky umožňují proplach jak pomocí filtru (např. v filtrech AQUA AP-HT nebo Waterfilter 10SL) nebo po vyjmutí proplach sprchou. Tyto filtry poskytují ochranou dalším dražším součástím filtračního zařízení a ochraňují i sanitární techniku, boilery, myčku, pračku atd.


Váha: 0,5 kg
Maximální pracovní tlak: 12 bar
Jemnost filtrace: 80 mikronů
Typ filtrace: mechanická
Výška vložky: 10 palců
Průměr vložky: 2,5 palců
Délka: 247 mm
Průměr: 68 mm
Max. teplota vody: 80°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační vložky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: