Katadyn Pocket - vodní filtr

Kód: 0162
Neohodnoceno
11 010 Kč
Na objednávku do 21 dnů
Katadyn Pocket se pyšní pověstí nejrobusnějšího a nejkvalitněji provedeného přenosného filtru na světě. Tento filtr se jako jediný na světě může pochlubit záruční lhůtou v délce 20 let. Životnost náplně až 50 000 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skutečná klasika mezi vodními filtry.

Katadyn Pocket se pyšní pověstí nejrobusnějšího a nejkvalitněji provedeného přenosného filtru na světě. Nepochybně Vás překvapí svými kompaktními rozměry (27 x 6 cm) a výjimečnou ergonomií. Tento filtr se jako jediný na světě může pochlubit záruční lhůtou v délce 20 let. Kvalitní a extrapevné provedení jej předurčuje k nasazení i ve velmi náročných podmínkách. Na tento prověřený filtr spoléhají dobrodružní cestovatelé, extrémní sportovci i vyznavači autentického outdooru jako Mike Horn www.mikehorn.com.

 

Katadyn Pocket nabízí extrémní spolehlivost, snadnou údržbu, extradlouhou životnost a plnou funkčnost bez ohledu na náročnost podmínek. Impregnovaný hloubkový keramický filtr (Ag) zaručuje spolehlivou ochranu před patogenními bakteriemi a prvoky. Set Katadyn Pocket obsahuje předfiltr, sponu na uchycení filtru a cestovní pouzdro.

Katadyn Pocket je součástí vybavení armádních jednotek USA, Švýcarska, Portugalska a Indonésie. filtrovat přímo do hydratačního vaku.

Technické informace v příloze PDF.

 


Rozměry: 24cm x 6cm
Množství upravené vody: 1 litr / minutu
Životnost filtru: až 50 000 litrů vody (v závislosti na kvalitě vody)
Technologie: mikrofiltrace (keramický mikrofiltr)
Hodnoty vstupní vody: povrchová voda, podzemní voda
Garantované hodnoty výstupní vody: bezpečná voda (voda určená k pití), pitná voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní filtry
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: