Katadyn Vario - vodní filtr

Kód: 0164
Neohodnoceno
3 770 Kč
Na objednávku do 14 dnů
Pokrokový, praktický a výkonný. Tento inteligentní filtr nové generace byl hned po svém uvedení na trh oceněn prestižní mezinárodní cenou "ISPO Outdoor Award". Tříúrovňová filtrace s životností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

KATADYN Vario je synonymem inovace, je univerzálním řešením pro všechny skutečné cestovatele.

 

Pokrokový, praktický a výkonný. Tento inteligentní filtr nové generace byl hned po svém uvedení na trh oceněn prestižní mezinárodní cenou "ISPO Outdoor Award". Vario se třemi nezávislými stupni filtrace a přednastavitelným keramickým filtrem představuje dokonalé řešení pro filtraci vody v proměnlivých přírodních podmínkách. Snadným nastavením keramického předfiltru můžete volit mezi rychlou filtrací a dlouhou životností filtru. KATADYN Vario je díky zdvojené pumpě nejrychlejším přenosným kompaktním vodním mikrofiltrem na trhu. Uspokojí opravdové nadšence outdoorových sportů a milovníky divoké přírody.

 

Tříúrovňová filtrace kombinuje vysoce účinný filtr ze skelných vláken, keramický předfiltr nastavitelný v závislosti na míře zakalení vody a kolonu s aktivním uhlíkem eliminující zápach. Výhodou je možnost samostatné výměny zásobníku s aktivním uhlím. Filtr Vario lze při filtraci pohodlně našroubovat na hrdlo lahve typu Nalgene. Díky univerzální sponce je možné přichytit výstupní hadičku k libovolnému typu zásobníku na pitnou vodu nebo lze filtrovat přímo do hydratačního vaku.

 

Technické informace v příloze PDF.

 

Rozměry: 19cm x 10cm
Množství upravené vody: 2 litry / minutu
Životnost filtru: až 2000 litrů vody (v závislosti na kvalitě vody)
Technologie: mikrofiltrace (sklovláknitý filtr a keramický předfiltr), sorpční filtrace (aktivní uhlí)
Hodnoty vstupní vody: povrchová voda, podzemní voda
Garantované hodnoty výstupní vody: bezpečná voda (voda určená k pití), pitná voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní filtry
Hmotnost: 0.425 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: