Oddusičnanování AQUACON N25-A

Kód: 1403
Neohodnoceno
23 002 Kč
Momentálně nedostupné
Automatické oddusičnanování vody AQUACON N25-A s inteligentní řídící hlavou Autotrol Logix 255/760 (objemové a časové řízení s možností nastavení zpožděné regenerace v čase) a objemem ionexové náplně 25l. Pro průtok vody 1 až 1,8 m3/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně automatické, objemově i časově řízené, oddusičnanovací zařízení s moderním elektronickým řídícím ventilem GE Autotrol Logix 255/760 (USA). Oproti modelům z řady F (Fleck) a R (RX) vyniká výbornou kvalitou, není možné přesně programovat časy jednotlivých fází praní a regenerace. Možnost nastavení zpožděné regenerace v čase (nepere a neregeneruje pouze dle objemu, ale zohledňuje i čas v kolik se praní spustí). Dodávka zahrnuje kompletní funkční celek připravený k instalaci. Pro odstranění dusičnanů z vody. Automatický ionexový filtr je zařízení s garancí stálé kvality upravené vody bez nutnosti výměny filtrační hmoty, která je automaticky regenerována. Zařízení splňuje podmínky max. komfortu provozu. Plně atestováno pro pitné vody. Voda po úpravě zůstává pitná.

Při úpravě vody pomocí filtrů s náplní anexu pracujícím v Cl-  cyklu se z vody odstraňují anionty dusičnanů. Anex se regeneruje chloridem sodným NaCl, tedy solí. Do odpadu odchází při regeneraci chloridy a dusičnany. Pro regeneraci je nutné používat výhradně čistou tabletovou sůl určenou k regeneraci úpraven vod. Regenerace probíhá automaticky, bez nutnosti přítomnosti člověka. Je třeba však kontrolovat obsah soli v regeneračním zásobníku (solné trubce).

Části úpravny vody, které přichází do styku s pitnou vodou jsou v zemích EU certifikovány, pro provoz v ČR je provedena samostatná certifikace v ČR pro použití na pitné účely v plném rozsahu dle vyhlášky MZ č.409/2001 Sb.. Pro úpravu vody se výhradně používá katex, který je pro pitné účely také v ČR certifikován. Upozorňujeme, že po úpravě vody je voda i nadále pitná, hygienicky nezávadná, voda není po úpravě  destilovaná.

K oddusičnanovacímu zařízení doporučujeme objednat navíc odbornou instalaci, zapojení, zprovoznění a zaškolení našimi odborníky, je možné sjednat montáž včetně instalatérských prací a materiálu. Samozřejmostí při předání je český návod, v případě montáže odborné zaškolení obsluhy a nastavení parametrů provozu.. Na základě individuálního dynamického tlaku vody u zákazníka nastavíme cykly regenerace tak, aby byl provoz na tabletovanou sůl co nejšetrnější.

Fotografie jsou ilustrativní.

DOPRAVNÉ ZDARMA !

Při instalaci v domácnostech je možné uplatnit DPH ve výši 15%.


Rozměry (výška x šířka x hloubka) : 1130mm x 500mm x 320mm
Objem náplně : 25 litrů
Výška napojení vody / odpadu : 950mm / 950mm
Napojení vody / odpadu : 2 x 1“ vnější / hadicový trn 1/2"
Elektrické připojení : zásuvka 230V, 50Hz
Příkon : 5W
Provozní tlak vody : 0,2 - 0,8 MPa
Výkon zařízení (max. průtok) : 1800 l/h
Životnost náplně v úpravně vody : přibližně 10 až 15 let
Technologie (typ náplně) : Ionexová technologie (anex)


Dopravné : Zdarma po celé ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Selektivní úpravny vody
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: