Oddusičnanování AQUACON N5-A

Kód: 1401
Neohodnoceno
12 524 Kč
Momentálně nedostupné
Malá kabinetová úpravna vody na odstranění dusičnanů z vody. Vhodný do kuchyně. Objemové ovládání. Maximální průtok 1 m3/hod. Množství anexu 5l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně automatické, objemově řízené, oddusičnanovací zařízení s osvědčenou technologii váčkové hřídele a moderním elektronickým řídícím ventilem GE Autotrol 367/606 pro odstranění dusičnanů z vody. Dodávka zahrnuje kompletní funkční celek připravený k instalaci. Automatický filtr je zařízení s garancí stálé kvality upravené vody bez nutnosti výměny filtrační hmoty, která je automaticky regenerována. Zařízení splňuje podmínky max. komfortu provozu. Plně atestováno pro pitné vody. Voda po úpravě zůstává pitná. Chrání gastro zařízení, sanitu, rozvody, ohřívače vody, topné systémy, atd. Jednoduchý a cenové dostupný základní změkčovač vody vhodný pro domovní použití, myčky nádobí, profesionální kávovary, pračky, kuchyně a jiné potravinářské provozy, gastronomií a jiné aplikace. Regenerace úpravny vody pomocí tabletované soli.
 

Části úpravny vody, které přichází do styku s pitnou vodou jsou v zemích EU certifikovány, pro provoz v ČR je provedena samostatná certifikace v ČR pro použití na pitné účely v plném rozsahu dle vyhlášky MZ č.409/2001 Sb.. Pro úpravu vody se výhradně používá katex, který je pro pitné účely také v ČR certifikován.

K úpravně vody doporučujeme objednat navíc odbornou instalaci, zapojení, zprovoznění a zaškolení našimi odborníky, je možné sjednat montáž včetně instalatérských prací a materiálu. Samozřejmostí při předání je český návod, v případě montáže odborné zaškolení obsluhy a nastavení hodnoty tvrdosti podle testeru dle přání zákazníka. Na základě individuálního dynamického tlaku vody u zákazníka nastavíme cykly regenerace tak, aby byl provoz na tabletovanou sůl co nejšetrnější.

Při instalaci v domácnostech je možné uplatnit DPH ve výši 15%.


* Maximální průtok - je průtok pro nárazový provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje max po dobu 5 minut. Po 5 minutách provozu se účinnost filtrace velmi pomalu začíná klesat. Nominální průtok - je průtok pro trvalý provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje a je stálá.
 


Rozměry (výška x šířka x hloubka) : 423mm x 220mm x 370mm
Objem náplně : 5 litrů katexu
Montážní výška přípojek : 383 mm
Napojení vody / odpadu : Plast 3/4“, vnější závit / hadicový plast trn 1/2"
Elektrické připojení : zásuvka 230V, 50Hz
Příkon : 5W
Tlakový tank s ionexem :  7x13"
Provozní tlak vody : 0,2 - 0,8 MPa
Maximální průtok : 1000 l/h
Nominální průtok :  300 l/h
Životnost náplně v úpravně vody : přibližně 10 až 15 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Selektivní úpravny vody
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: