Pískový filtr AQUACON P-56

Kód: 5403
Neohodnoceno
14 573 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Pískový filtr AQUACON P-56. Max průtok: 1,7 m3/hod. Náplň 56l vodárenského písku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně automatický filtr pro centrální (hlavní vstup vody do objektu) úpravu vody s ovládací hlavou - ventilem PENTAIR Autotrol Logix 263/740F. Úpravna vody je vhodná pro domácnosti, restaurace i malé podniky.

Pískový filtr slouží k mechanické filtraci vody. Pískové filtry pracují na principu zachycování mechanických nečistot ve vodě filtrací na tříděných vodárenských píscích, popřípadě multivrstvých náplních. Tím dochází k účinnému mechanickému pročištění vody dle platných hygienických norem nebo dle požadovaných potřeb uživatele. Pískové filtry účinně odstraňují problémy s mechanickými nečistotami, které se do vody dostávají z geologického podloží, popřípadě ze starých nánosů v potrubí. Zařízení se připojuje na domovní přívod a díky ucelené výkonové řadě zvládne bezproblémově a spolehlivě upravit vodu z vodovodního řadu i studní pro jednotlivé domácnosti, rodinné domy, chaty i chalupy. Zařízení je obzvláště vhodné pro profesionální a vysoce účinnou úpravu vody v domácnostech při příznivých pořizovacích a minimálních provozních nákladech. Filtr si dokáže poradit i se zákalem, v případě vyššího zněčištění je dobré kombinovat s dávkováním koagulantu.

Životnost filtrační náplně je min. 5 let.

Zařízení je schváleno pro použití na pitnou vodu.

 

V případě instalace pro domácnosti je možné uplatnit snížené DPH 15%
 

Nabízíme mimo montáže zařízení také instalatérské práce a materiál (PPR, PVC-U/C) a elektrikářské práce. Samořejmostí je záruční i pozaruční servis zařízení v případě zájmu.


* Maximální průtok - je průtok pro nárazový provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje max po dobu 5 minut. Po 5 minutách provozu se účinnost filtrace velmi pomalu začíná klesat. Nominální průtok - je průtok pro trvalý provoz filtru. Účinnost filtrace se nesnižuje a je stálá. Prakticky se v malých úpravnách vody nestává, že by i nominální průtok za hodinu byl dosažen - odpovídá celodenní spotřebě.


Výška úpravny vody:  1570 mm
Průměr úpravny vody:  340mm
Rozměr tanku:  13x54"
Množství náplně:  56 litrů
Povrch filtrace:  0,086 m2
Připojení vody:  2x 1" vnější
Průtok vody maximální: 1,7 m3/hod *
Doporučený průtok vody na praní:  2,5 m3/hod
Nominální průtok:  0,7 m3/hod *
El. napojení / odběr:  230V, 50Hz / 5W
Provozní tlak vody:  0,3 - 0,6 MPa
Životnost náplně v úpravně vody:  6 až 8 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanická a písková filtrace
Hmotnost: 140 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: