Potrubní filtr dvojitý velkokapacitní Waterfilter 21ABc (1")

Kód: 9679-1205
Neohodnoceno
4 436 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Větší dvojitý (mechanický a uhlíkový) filtr s vložkami PENTAIR DGD7525 a EPM, délka 10", připojení 1".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkokapacitní mechanické a uhlíkové filtry jsou určené pro použití ve velkých RD anebo restauracích, hotelech a též v průmyslu. Velkokapacitní filtry se liší od malých pouze rozměrem filtru a samozřejmě i vložek. Kapacita a průtoky (až do 30 l/min) jsou větší.

Dvojité filtry Waterfilter jsou filtry s mechanickou a uhlíkovou vložkou společně v jednom filtru. Dvojitý filtr je základním univerzálním systémem úpravy vody v libovolné domácnosti.

Prvním stupněm je mechanický filtr s vysoce kvalitní filtrační vložkou PENTAIR DGD7525. To jsou speciální vložky s dvojitou hustotou vláken – vnější vrstvá je předfiltr s hustotou 75mcr, a vnitřní vrstva má 25mcr. Tak je zajištěná postupná filtrace a to ze začátku větších a pak menších částic, díky tomu se zlepšuje kvalita procesu úpravy vody a samotná vložka má delší životnost v porovnání s vložkami, které mají stejnorodou strukturu..

Druhým stupněm je uhlíkový filtr s vložkou PENTAIR EPM, který se používá pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachů a chutí, různých škodlivých organických látek, zákalu a barvy z vody. Uhlík je nejlepší přírodní pohlcovač velmi širokého spektra organických a neorganických nečistot.

Takový dvojitý filtr ze základním a zároveň univerzálním filtračním systémem pro malou domácnost, kde jako zdroj vody se používá městská voda. Tento filtrační systém se instaluje na vstup vody do domu a samozřejmě filtrace je provedena pro všechna odběrná místa.

Filtry Waterfilter jsou vyrobeny z kvalitních komponent Italského výrobce AQUA a filtračních vložek PENTAIR. Tím je zaručena nejen kvalita montáže, ale i výroby a kontroly samotných filtrů.

Do těchto potrubních filtrů pasují libovolné vložky od libovolných výrobců. Prosím věnujte pozornost rozměrům a provedení filtračních vložek.

  • Max průtok až 3 m3/hod (doporučený průtok až 2,2 m3/hod)
  • Přípojení 1" plast
  • Max pracovní tlak: 8 bar
  • Mechanická vložka PENTAIR DGD7525 v standardní kompletaci
  • Uhlíková vložka PENTAIR EPM z lisovaného uhlíku v standardní kompletaci
  • Široký výběr mechanických a uhlíkových vložek na přání
  • Model 21AB je určen pro vložky 10“
  • Všechny zavity jsou plastové 1“
  • Pracovní teploty: 0°C + 40°C max

Produkt obsahuje - 2x potrubní filtr, plastový držák na zeď + samořezné šrouby, utahovací klíč a mechanickou vložku + uhlíkovou vložku. Na přání Vám vyměníme vložku za jakoukoliv jinou z naší nabídky


Váha: 8,5 kg
Připojení:  1" plast
Max. průtok: 3 m3/h
Určení filtru: vstupní, centrální filtr
Typ filtrace: mechanická a uhlíková
Max. teplota vody: 50 °C
Výška: 343 mm
Průměr: 185 mm
Výška vložky: 10 palců

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanická a písková filtrace
Hmotnost: 8.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: