Potrubní filtr velkokapacitní uhlíkový Waterfilter 11ABc (1")

Kód: 9675-1202
Neohodnoceno
2 574 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Větší uhlíkový potrubní filtr s vložkou PENTAIR EPM, délka 10", připojení 1".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkokapacitní mechanické a uhlíkové filtry jsou určené pro použití ve velkých RD anebo restauracích, hotelech a též v průmyslu.Velkokapacitní filtry se liší od malých pouze rozměrem filtru a samozřejmě i vložek. Kapacita a průtoky (až do 2,2 m3/hod) jsou větší.

Uhlíkové filtry se používají pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachů a chutí, různých škodlivých organických látek, zákalu a barvy z vody. Uhlík je nejlepší přírodní pohlcovač velmi širokého spektra organických a neorganických nečistot.

Doporučujeme používat uhlíkové filtry pro téměř každý filtrační systém vody. Vzhledem ke své velmi příznivé ceně a nejširšího spektra filtrovaných nečistot, je uhlíkový filtr jeden z nejúčinnějších filtrů na trhu.

Tyto filtry jsou také velmi často používané ke zlepšení organoleptických vlastností vody po větším systému úpravy vody, který se skládá z několika komponentů, např. po chlorování vody v systémech na odželeznění, ale také pro vodu, která má nepříjemnou chuť nebo zapáchá. 

V těchto filtrech se používají kvalitní filtrační vložky PENTAIR EPM z lisovaného mineralního uhlíku, které v porovnání s obyčejnou uhlíkovou vložkou mají delší dobu životnosti..

Filtry Waterfilter jsou vyrobeny z kvalitních komponent Italského výrobce AQUA a filtračních vložek PENTAIR. Tím je zaručena nejen kvalita montáže, ale i výroby a kontroly samotných filtrů.

Do těchto potrubních filtrů pasují libovolné vložky od libovolných výrobců. Prosím věnujte pozornost rozměrům a provedení filtračních vložek.

  • Max pracovní tlak: 8 bar
  • Mechanická vložka PENTAIR EPM v standardní kompletaci
  • Široký výběr mechanických a uhlíkových vložek na přání
  • Modely 11AB a 21AB jsou určené pro vložky 10“
  • Všechny zavity jsou plastové 1“
  • Pracovní teploty: 0°C + 40°C max

Produkt obsahuje - potrubní filtr, plastový držák na zeď + samořezné šrouby, utahovací klíč a vložku. Na přání Vám vyměníme vložku za jakoukoliv jinou z naší nabídky


Váha: 3,5 kg
Připojení:  1" plast
Max. průtok: 3 m3/h
Určení filtru: vstupní, centrální filtr
Typ filtrace: uhlíková
Max. teplota vody: 50 °C
Výška: 343 mm
Průměr: 185 mm
Výška vložky: 10 palců

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanická a písková filtrace
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: