Potrubní filtr velkokapacitní Waterfilter 11AB (1")

Kód: 537-1201
Neohodnoceno
2 694 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Větší mechanický potrubní filtr s vložkou PENTAIR DGD7525, délka 10", připojení 1".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkokapacitní mechanické a uhlíkové filtry jsou určené pro použití ve velkých RD anebo restauracích, hotelech a též v průmyslu.Velkokapacitní filtry se liší od  malých pouze rozměrem filtru a samozřejmě i vložek. Kapacita a průtoky (až do 3 m3/hod) jsou větší.

Mechanické potrubní filtry Waterfilter odstraňují mechanické nečistoty z vody až do 1 mikronu: písek, hlína, jíl, vlasy a jiné nerozpuštěné částice. Mechanické filtry slouží k předfiltraci vody a instalují se jako „první“ stupeň filtračního systému. Tyto filtry dodávají vodě nejen určitou průhlednost, ale jsou ochranou dalším dražším součástím filtračního zařízení a zároveň ochraňují i sanitární techniku, boilery, myčku, pračku atd.

Filtr je dodáván s vysoce kvalitní filtrační vložkou PENTAIR DGD7525. To jsou speciální vložky s dvojitou hustotou vláken – vnější vrstvá je předfiltr s hustotou 75mcr, a vnitřní vrstva má 25mcr. Tak je zajištěná postupná filtrace a to ze začátku větších a pak menších částic, díky tomu se zlepšuje kvalita procesu úpravy vody a samotná vložka má delší životnost v porovnání s vložkami, které mají stejnorodou strukturu.

Filtrační systém Waterfilter 11AB je určen k odstranění mechanických částic větších než 1, 5, 25, 50 nebo 75 mikronů (v závislosti na vložce).

Filtry Waterfilter jsou vyrobeny z kvalitních komponent Italského výrobce AQUA a filtračních vložek PENTAIR. Tím je zaručena nejen kvalita montáže, ale i výroby a kontroly samotných filtrů.

Do těchto potrubních filtrů pasují libovolné vložky od libovolných výrobců. Prosím věnujte pozornost rozměrům a provedení filtračních vložek.

  • Max pracovní tlak: 8 bar
  • Mechanická vložka PENTAIR DGD7525 v standardní kompletaci
  • Široký výběr mechanických a uhlíkových vložek na přání
  • Modely 11AB a 21AB jsou určené pro vložky 10“
  • Všechny zavity jsou plastové 1“
  • Pracovní teploty: 0°C + 40°C max

Produkt obsahuje - potrubní filtr, plastový držák na zeď + samořezné šrouby, utahovací klíč a vložku. Na přání Vám vyměníme vložku za jakoukoliv jinou z naší nabídky


Materiál hlavy a převlečné matice:  PP s 30 % přídavkem skelného vlákna
Pouzdro:  SAN
Těsnění:  NBR 70sh
Váha: 3 kg
Připojení:  1" plast
Max. průtok: 3 m3/h
Určení filtru: vstupní, centrální filtr
Typ filtrace: mechanická
Max. teplota vody: 50 °C
Výška: 343 mm
Průměr: 185 mm
Výška vložky: 10 palců

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanická a písková filtrace
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: