Přepínač P7ak - pro filtry pod kuchyňskou linku

Kód: 9817
Neohodnoceno
1 970 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Přepínač chrom, nikl s keramickou kartuší. Lesklé a matné provedení. Výběr provedení vložte do poznámky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepínač jednoděrový s keramickou kartuší.

Připojení pod kuchyňskou linku je uskutečněno speciálním ventilem, který je multifunkční: slouží jak k připojení na tlakovou vodu, kterou přivádí do připojených filtračních členů, tak k přívodu upravené (filtrované) vody do výtoku. Filtrační členy jsou umístěny pod kuchyňskou linkou, ventil s výtokem na kuchyňské lince.

 Obsah balení přepínače P7ak:
  • 1x ventil s výtokovým raménkem vč. 3 tlakových hadiček (délka každé hadičky je 1m), na jedné tlakové hadičce je upevněná matice se závitem 3/8" (vše spojeno v jeden kus, výtokové raménko lze tlakem nahoru vysunout, zde jsou 3 těsnění, která se dají vyměnit)
  • 1x horní krytka (vnější průměr 47mm)
  • 1x černé těsnění pod kuch. linku nebo dřez
  • 1x kovová podložka vnější průměr 44mm
  • 1x zubatá podložka
  • 1x matice
  • 1x Tkus (odklonění vody z rohového ventilu)
  • 1x kulový ventil na omezení průtoku (sníží průtok filtrem, nesníží tlak vody)
  • 1x trubička (není vždy, podle skladové dostupnosti, buď budete mít Tkus s převlečnou maticí, pak potřeba trubičky odpadá nebo budete mít trubičku, která slouží pro propojení Tkusu a rohového ventilu pod Vaší kuchyňskou linkou)

(Pořadí podložek a těsnění: na kuch. lince je krytka, pod kuchyňskou linkou nebo dřezem je jako první černé těsnění, dále kovová podložka, zubatá podložka a jako poslední matice, kterou dotahujete ventil, aby se na kuch. lince nehýbal.)

Šikovná informace pro montáž:

Po usazení ventilu na kuchyňské lince začněte nejdřív s montáží kulového ventilu s Tkusem na hadičku, která má na konci matici. Matice není převlečná, nedá se s ní otáčet, až po dotažení kulového ventilu k matici vsuňte do rohového ventilu ve Vaší kuchyni.

Poznámka: Pod vodovodním tlakem je pouze připojení tlakové vody do ventilu, připojené filtrační zařízení je pod tlakem pouze v době funkce (při filtraci). Všechny součásti Dionely snesou tlak 10 atmosfér, přesto však nedoporučujeme zapojovat Dionelu do stálého tlaku vody.


Výška výtokového ramínka od desky: 290 mm (vnější část ramínka)
Šířka přepínače: 205 mm
Otvor pro usazení ventilu: 23 mm
Délka tlakových hadiček: 1 m
Závit na konci tlakové hadičky: 3/8"
Povrchová úprava: pochromování lesklé, matné

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí filtry
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: