UV lampa Viqua VH-200

Kód: 9878
Neohodnoceno
14 870 Kč
Momentálně nedostupné
UV lampa Viqua VH-200 pro dezinfekci vody UV zářením. Max. průtok 1,6 m3/hod, 1" vnější závity, spotřeba 35W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV lampy VIQUA (dříve Sterilight) jsou určené k odstranění bakterií, cyst a virů z vody pomocí UV záření. Tato metoda dezinfekce najde své uplatnění pro rodinné domy, chaty, laboratoře, restaurace, nemocnice a také v průmyslu. Voda se dostává do vstupního prostoru mezi tělem lampy a křeměnnou trubkou - UV reaktoru, protéká kolem výkonné rtuťové lampy, která se nachází uvnitř termicky zabezpečené křemenné trubice. Ultrafialové záření o délce 253,7nm zabíjí bakterie a viry a poškozuje jejich strukturu molekul DNA a tak jim znemožňuje rozmnožování. Ultrafialové záření je zcela neškodné, ekologické, snadné, levné a nejmodernější způsob dezinfekce.

UV lampy VIQUA jsou zárukou absolutní jistoty, vyplývající z celosvětové zkušenosti v oblasti dezinfekce vody za posledních 90 let. UV lampy Sterilight jsou vyrobené v Kanadě a mají velmi kvalitně zpracování. Jednotlivé modely UV lamp se liší maximálním průtokem, tj. průtokem, při němž ještě mohou zajistit intenzitu ozařování vody 40 mJ/cm2, podle České legislativy. Nový inteligentní zdroj ICE-ballast má displej, na kterém se zobrazuje odpočet dní do výměny zářivky. Vždy máte přehled o tom, kdy je zapotřebí zářivku měnit.

Upozorňujeme že pro správnou funkčnost UV lampy je zapotřebí mechanická předfiltrace vody. Zpravidla používáme mechanické filtry z naší nabídky s filtrační vložkou max. 5 mikronů. Požadavky na vstupní vodu obecně:

  • Železo – max. 0,3 mg/l.
  • Mangan – max. 0,05 mg/l.
  • Tvrdost vody – max. 2,5 mmol/l.
     


Průtok: až 1,6 m3/hod
Rozměry UV lampy (délka x průměr): 450 x 89 mm
Spotřeba el.e.: 35 W 
Připojení-šroubení: Vnitřní 3/4" a vnější 1" závit
Materiál: Nerezový kalich UV lampy z nerezu SS304 / Kalich z nerezu SS316 – na přání
Maximální provozní tlak:  8,6 bar
Provozní teplota vody:  2-40 °C
Maximální teplota okolního prostředí:  50 °C
Intenzita ozařování vody:  40 mJ/cm2
Životnost UV zářivek:  1 rok

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce vody a UV lampy
Hmotnost: 5.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: