Vodní filtr DIONELA s FAS4 na kuchyňskou linku

Kód: 0316
Neohodnoceno
5 450 Kč
Na objednávku do 3 dnů
Filtr na pitnou vodu, odstraňuje z vody arzen, beryllium, antimon, chlór a další látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIONELA je vodní filtr tzv. 3. kohoutku. Připojuje se k vodovodnímu kohoutku nebo k roháčku pod kuchyňskou linkou. Slouží k odstraňování širokého spektra cizorodých látek z pitné vody, určené pro přípravu nápojů a pokrmů.

DIONELA je unikátní výrobek, "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Mimořádně velký objem sorpčních hmot filtru je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti.

Nejkvalitnější pitnou vodu přitom získáte mnohem levněji než denními nákupy balené vody.

DIONELA využívá čtyři druhy výměnných filtračních vložek. Podle Vašich požadavků a potíží s pitnou vodou si sami můžete vybrat filtr DIONELA s tou správnou filtrační vložkou.

Vlastnosti filtrační vložky FAS4

DIONELA s vložkou FAS4 odstraňuje všechny škodliviny, uvedené v bodě 2. pro vložku FAM 1. Zároveň s velkou kapacitou odstraňuje z vody arzen a další těžké kovy. Účinnost roste s klesajícím pH a s klesající koncentrací železa a manganu. Neodstraňuje dusičnany ani přechodnou tvrdost.

Kapacita pro arzen: Za předpokladu pH nižším než 8 a koncentrace železa a manganu nepřekračující současný hygienický standard odstraní Dionela FAS4 minimálně 1g arzenu. Pro vodu, obsahující množství arzenu do 100 µg/litr (desetkrát překračující „normu“), to znamená 10 000 litrů pitné vody, zbavené arzenu. Funkčnost filtru Dionela FAS4 je až 2 roky od prvého zavodnění, poté je nutná výměna filtrační vložky za novou.

Pro propojení vodovodní baterie, případně roháčku studené, s filtrem jsou určeno pripojení s označením P1 - P6. (filtry nezapojujte do přímého tlaku)


Rozměry (výška x průměr): 430mm x 100mm
Doporučený maximální průtok: 1,5 lmin
Objem hmot: 1,2 l
Doporučený maximální tlak: 3 atm
Maximální tlaková ztráta: 0,93 atm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí filtry
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: